OKAVANGO DELTA

Safari v Botswaně

Botswana - to nejlepší safari. Mombo Camp, Vumbura Plains, Sandibe, Belmond Eagle Island, Chief´s Camp, Baines Camp, Stanley´s Camp, Duba Plains, Abu Camp, Xudum a další. Pomůžeme kempy nakombinovat tak, abyste z pobytu v Botswaně měli ty nejlepší zážitky. Zažijte noční i pěší safari, jízdu v tradičních mokoro kánoích, proleťte se helikoptérou.

POUŠŤ KALAHARI

luxusní dovolená v Botswana, zájezdy na míru

Botswana - jedinečná dovolená. Nejen Okavango Delta, ale i poušť Kalahari patří k těm unikátním místům v Botswaně. Nenechte si ujít toto výjimečné místo, kde se může zdát, že není nic. Naopak. Objevíte zde křehký eko systém, migraci zeber a pakoňů, kmeny křováků. Ikonický Jack´s Camp, San Camp i Camp Kalahari jsou místa, která se vám vryjí pod kůži.

MOBILNÍ SAFARI

luxusní dovolená v Botswana, zájezdy na míru

Fascinující dovolená. Objevte místní přírodní krásy během expedičních cest a mobilních safari s veškerým komfortem. Plně vybavené stany s postelemi a koupelnami, výtečná jídla, top průvodci. Čekají vás také výjimečné zážitky jako čaj s náčelníkem místního kmene, či hledání tak ojedinělých až mýtických druhů zvěře.

AKTIVITY A VÝJIMEČNÉ ZÁŽITKY

luxusní dovolená v Dubaji, zájezdy na míru

Botswana - aktivní i poznávací dovolená. Půl až několika denní pobyt v poušti s křováky, safari na koni, expediční safari vrtulníky, expedice na kánoích, pěší mobilní safari. S těmi nejlepšími průvodci v Africe, pro nezapomenutelné zážitky.

Dovolená Botswana

Klára Valentová

Botswana je naší srdcovou destinací, proto se tam často vracíme a s nadšením objevujeme stále nová místa s úžasnou panenskou přírodou. Botswana je zárukou nejlepšího safari na africkém kontinentě a dovolená zde je zaručeně zážitkem na celý život. Zajistíme vám jak ubytování a letenky za výhodné ceny, tak i detailní itineráře se soukromým průvodcem. Pokud chcete prožít aktivní dovolenou, jsme připraveni přichystat zážitek speciálně pro vás. Spolupracujeme s těmi nejlepšími místními dodavateli a garantujeme tak poskytování kvalitních služeb na místě včetně 24hodinové asistence i osobitého přístupu.

 
Botswanu známe velmi dobře, využijte proto našich znalostí a zkušeností a my se postaráme o vaše nejnáročnější požadavky zahrnující:
  • klientský servis místní cestovní kanceláře
  • soukromé exkluzivní safari helikoptérami, mobilní expedice těch nejlepších safari společností Natural Selection a Uncharted Africa
  • top průvodce na africkém kontinentu
  • ubytování v luxusních lodžích a kempech
  • zážitky šité na míru – noc pod širým nebem v poušti, vyhlídkové lety vrtulníkem, jízdy na čtyřkolkách po poušti a velmi výjimečný program několikadenní cesty s opravdovými křováky 

 

Nechte se inspirovat. Náš tým je připraven postarat se, aby vaše dovolená v Botswaně byla speciální!
 

Klára Valentová
Managing Director Inspiration Travel

Zájezd na míru

Klára Valentová
  +420 603 791 952
info@inspiration-travel.com Klára Valentová

Novinky

Poušť Kalahari, místo, kde prý nic není

Poušť Kalahari, místo, kde prý nic není

Už jste byli někde, kde doslova a do písmene nic není? Nebyli? Nevíte? Já jsem se záměrně na takové místo vydala a zjistila jsem, že je zde mnohem víc, než by se dalo čekat. O jakém místě je řeč? Mluvím o místě v srdci jižní Afriky, části pouště Kalahari, okraji solných pánví v národním parku Makgadikgadi. Proč?

Safari pod hvězdami

Safari pod hvězdami

Hledáte opravdu výjimečný zážitek v divoké přírodě? Vyzkoušejte noc pod širým nebem uprostřed africké divočiny. Safari pod hvězdami od společnosti Natural Selection jsme si v Botswaně vyzkoušeli na vlastní kůži a rozhodně ho doporučujeme všem milovníkům přírody i dobrodružství. Nenechte si ujít bezpečné nocování pod hvězdami za zvuků divočiny ani pěší safari v divoké přírodě se zkušenými průvodci. 

 

Napsali o nás

Napsali o nás

Rafty na Nilu i cestování s Křováky. Dovolená na míru je silně návyková. Chcete se dozvědět více o tom, co vše děláme? Přečtěte si článek o nás na Roklen24 a dozvíte se více.