O nás

Klára Valentová

Samotný název naší společnosti Inspiration Travel vypovídá sám o sobě, o co se snažíme především - inspirovat vás a ukázat vám, co všechno můžete během dovolené prožít.

Specializujeme se na luxusní cestování šité na míru a rádi vám pomůžeme prožít dovolenou podle vašich přání, představ i snů. Jsme připraveni naslouchat vašim požadavkům i potřebám a připravit nabídku speciálně jen pro vás.

Botswana je zárukou toho nejlepšího safari na africkém kontinentě a dovolená zde bude zaručeně zážitkem na celý život. Zajistíme vám jak ubytování a letenky za výhodné ceny, tak i detailní itineráře se soukromým průvodcem (i česky hovořícím). Pokud chcete prožít aktivní dovolenou, jsme připraveni přichystat zážitek speciálně pro vás. Spolupracujeme s těmi nejlepšími místními dodavateli a garantujeme tak poskytování kvalitních služeb na místě včetně 24hodinové asistence a osobitého přístupu.
 
Botswanu známe velmi dobře, využijte proto našich znalostí a zkušeností a my se postaráme o vaše nejnáročnější požadavky zahrnující:
  • klientský servis místní cestovní kanceláře
  • soukromé exkluzivní safari helikoptérami, mobilní expedice těch nejlepších safari společností
  • top průvodce na africkém kontinentu
  • ubytování v luxusních lodžích a kempech
  • zážitky šité na míru – noc pod širým nebem v poušti, vyhlídkové lety vrtulníkem, jízdy na čtyřkolkách na poušti a velmi výjimečný program několikadenní cesty s opravdovými křováky - vše podle vašich přání 
 
Nechte se inspirovat. Náš tým je připraven postarat se, aby vaše dovolená v Botswaně byla speciální!
 

Klára Valentová
Managing Director Inspiration Travel

OKAVANGO DELTA

Safari v Botswaně

Botswana - to nejlepší safari. Mombo Camp, Vumbura Plains, Sandibe, Belmond Eagle Island, Chief´s Camp, Baines Camp, Stanley´s Camp, Duba Plains, Abu Camp, Xudum a další. Pomůžeme kempy nakombinovat tak, abyste z pobytu v Botswaně měli ty nejlepší zážitky. Zažijte noční i pěší safari, jízdu v tradičních mokoro kánoích, proleťte se helikoptérou.

POUŠŤ KALAHARI

luxusní dovolená v Botswana, zájezdy na míru

Botswana - jedinečná dovolená. Nejen Okavango Delta, ale i poušť Kalahari patří k těm unikátním místům v Botswaně. Nenechte si ujít toto výjimečné místo, kde se může zdát, že není nic. Naopak. Objevíte zde křehký eko systém, migraci zeber a pakoňů, kmeny křováků. Ikonický Jack´s Camp, San Camp i Camp Kalahari jsou místa, která se vám vryjí pod kůži.

MOBILNÍ SAFARI

luxusní dovolená v Botswana, zájezdy na míru

Fascinující dovolená. Objevte místní přírodní krásy během expedičních cest a mobilních safari s veškerým komfortem. Plně vybavené stany s postelemi a koupelnami, výtečná jídla, top průvodci. Čekají vás také výjimečné zážitky jako čaj s náčelníkem místního kmene, či hledání tak ojedinělých až mýtických druhů zvěře.

AKTIVITY A VÝJIMEČNÉ ZÁŽITKY

luxusní dovolená v Dubaji, zájezdy na míru

Botswana - aktivní i poznávací dovolená. Půl až několika denní pobyt v poušti s křováky, safari na koni, expediční safari vrtulníky, expedice na kánoích, pěší mobilní safari. S těmi nejlepšími průvodci v Africe, pro nezapomenutelné zážitky.

Zájezd na míru

Klára Valentová
  +420 603 791 952
info@inspiration-travel.com Klára Valentová

Novinky

Napsali o nás

Napsali o nás

Rafty na Nilu i cestování s Křováky. Dovolená na míru je návyková. Chcete se dozvědět více o tom, co vše děláme?

 

Safari pod hvězdami

Safari pod hvězdami

Hledáte opravdu výjimečný způsob, jak prožít čas strávený na safari? Zažijte noc pod širým nebem uprostřed divočiny. Sky Beds od společnosti Natural Selection vám tento zážitek umožní. Nenechte si ujít noční vyjížďky či pěší safari se zkušenými průvodci.

 

Naše cesta po Botswaně

Naše cesta po Botswaně

Poprvé jsme Botswanu navštívili v květnu 2016, tedy v době, kdy končí období dešťů a řeka Okavango se začíná naplňovat vodou z angolských hor. Pokud chcete zažít romantické večery u západů slunce, potkat typická africká zvířata v jejich nejpřirozenějším prostředí, nebo se zúčastnit výletu do buše se členy místního kmene, Botswana je to pravé místo pro vás.